Тілі: Рус   Каз
Instagram Facebook Youtube
Телефоны:
8 (7292) 52-17-40
8 (7292) 52-17-41

2020-2021 оқу жылы. Сабақ кестесі. I - курс

                                       

040403 3 – «Халық аспаптары»,  040402  3 «Үрлемелі  және соқпалы аспаптары»  І курс 

 

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Кабинет

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Дене тәрбиесі  І топ

Құдабаев А.

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Дене тәрбиесі  ІІ топ

Құдабаев А.

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

Қазақ тілі  І топ

Есболаева А.М.

 

9.20 - 10.30

Қазақ тілі  ІІ топ

Есболаева А.М

 

10.40 – 11.50

 Алғашқы әскери дайындық І топ

Сахратов Ш.А.

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Дүниежүзі музыка әдебиеті «А»

Қазақ музыка әдебиеті «Б»

Джумашева Р.А.

Сайлаубаева М.С.

 

15.20 - 16.30

Дүниежүзі музыка әдебиеті «Б»

Қазақ музыка әдебиеті «А»

Джумашева Р.А.

Сайлаубаева М.С.

 

16.40-17.50

Дүниежүзі тарихы І топ

Төлегенова Н.А.

 

18.00-19.10

Дүниежүзі тарихы ІІ топ

Төлегенова Н.А.

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

Музыка теориясы «А»

Оленюк  Н.Б.

 

9.20 - 10.30

Музыка теориясы «Б»

Оленюк  Н.Б.

 

10.40 – 11.50

Музыка теориясы «В»

Оленюк  Н.Б.

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Класс сағаты

Утепова Г.С.(домбьра)

Исмұханбетова Ж.М. (қобыз-баян)

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

Қазақ әдебиеті ІІ топ

Ағылшын тілі І топ

Есболаева А.М.

Мырзатай М.Ж.

 

9.20 - 10.30

Қазақ әдебиеті І топ

Ағылшын тілі ІІ топ

Есболаева А.М

Мырзатай М.Ж.

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 Алғашқы әскери дайындық ІІ топ

Сахратов Ш.А.

 

14.00-15.10

Өзін-өзі тану І топ

Айтбаева А.Қ.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

Этносольфеджио «А»

Қуанышқалиев Б.Қ.

11

9.20 - 10.30

Этносольфеджио «Б»

Қуанышқалиев Б.Қ.

11

10.40 – 11.50

Сольфеджио «В»

Кошелева Е.Б.

2

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Өзін-өзі тану ІІ топ

Айтбаева А.Қ.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е н б і

8.00 - 9.10

Орыс тілі  және әдебиеті І топ (35минут)

8.35 Орыс тілі  және әдебиеті  ІІ топ

Нугманова Ш.Х.

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

Математика І топ

Бекешова Ш.Р.

 

14.00-15.10

Химия І топ

Математика ІІ топ

 Науырызова Б.Ж.

Бекешова Ш.Р.

 

15.20 - 16.30

Физика І топ

Химия ІІ топ

Сәуірбай Н.Т.

Науырызова Б.Ж.

 

16.40-17.50

Физика ІІ топ

Сәуірбай Н.Т.

 

18.00-19.10

 

 

 

 

  

   

 

 

 

040701 3 «Ән салу», 040702 3 «Домбырамен ән салу» - І курс 

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Дауыс физиологиясы «А»

Берикбаева Ш.С.

 

16.40-17.50

Дауыс физиологиясы «Б»

Берикбаева Ш.С.

 

18.00-19.10

Өзін-өзі тану ІІІ топ

Айтбаева  А.Қ.

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Қазақ музыка әдебиеті 

Сайлаубаева М.С.

 

12.00 - 13.10

Дүниежүзі музыка әдебиеті

Джумашева Р.А.

 

14.00-15.10

Дүниежүзі тарихы ІІІ топ

Төлегенова Н.А.

 

15.20 - 16.30

Алғашқы әскери дайындық ІІІ топ

Сахратов Ш.

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

Музыка теориясы «А»

Сольфеджио «Б»

Оленюк Н.Б.

Хасанова А.Д.

 

14.00-15.10

Музыка теориясы «Б»

 Сольфеджио «А»

Оленюк Н.Б.

Хасанова А.Д.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Класс сағаты

Асқамбаев Т.Е.

Қуанышқалиев Б.Қ.

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Қазақ тілі  ІІІ топ

Есболаева А.М.

 

12.00 - 13.10

Қазақ әдебиеті ІІІ топ

Есболаева А.М.

 

14.00-15.10

Ағылшын  тілі ІІІ топ

Мырзатай М.Ж.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Хор партияларын үйрену

 

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Химия ІІІ топ

Науырызова Б.Ж.

 

10.40 – 11.50

Дене тәрбиесі  ІІІ топ

Құдабаев А.

 

12.00 - 13.10

Орыс тілі және әдебиеті ІІІ топ 35 минут

Нугманова Ш.Х.

 

14.00-15.10

Физика ІІІ топ   

 

 

15.20 - 16.30

Математика ІІІ топ

Бекешова Ш.Р.

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

 

                                        

 

  

   

 

040401.3«Фортепиано» ,  040402 3 «Ішекті аспаптары», «Үрлемелі және соқпалы аспаптар»

  I курс

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Музыка теориясы (ф-но, ішекті)

Тореханова М.Ж.

11

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

Ағылшын тілі ІҮ топ

Мырзатай М.Ж.

 

9.20 - 10.30

Қазақ тілі IV топ

Ағылшын тілі ҮІ топ

Таласбаева А.А.

Мырзатай М.Ж.

 

10.40 – 11.50

Қазақ әдебиеті  IV топ

Таласбаева А.А.

 

12.00 - 13.10

Қазақ тілі  және  әдебиеті ҮІ топ

Таласбаева А.А.

 

14.00-15.10

 Алғашқы әскери дайындық  Ү топ(орыс тобы)

 Сахратов Ш.А.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

Қазақ музыка әдебиеті(ф-но, іш, үрл, ХД)

Сайлаубаева М.С.

 

18.00-19.10

Дүниежүзі тарихы ІІ топ

Төлегенова Н.А.

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Сольфеджио (ф-но, ішекті)

Кошелева Е.Б.

 

10.40 – 11.50

Музыка теориясы «В» (үрл)

Оленюк Н.Б.

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Класс сағаты

Маматова Е.И. (ф-но, іш., ұрм)

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Дене тәрбиесі Ү топ

Ертлевова Ф.

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 Алғашқы әскери дайындық  ІІ топ

 Сахратов Ш.А.

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Дүниежүзі музыка әдебиеті (ф-но, іш, үрл, ХД)

Джумашева Р.А.

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Сольфеджио «В»(үрл)

Кошелева Е.Б.

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Өзін-өзі тану ІІ топ

Айтбаева А.Қ.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е н б і

8.00 - 9.10

Физика Ү топ

 

 

9.20 - 10.30

Математика Ү топ(орыс тобы)

Дене тәрбиесі ІҮ топ

Бекешова Ш.Р.

Ертлевова Ф.

 

10.40 – 11.50

Орыс тілі ҮІ топ (орыс тобы)

Турашева А.Е.

 

12.00 - 13.10

Орыс әдебиеті  ҮІ топ (орыс тобы)

12.35 Орыс тілі және  әдебиеті ІҮтоп

Турашева А.Е.

Нугманова Ш.Х.

 

14.00-15.10

Математика ІІ топ   

Дүниежүзі тарихы (Ү орыс тобы)

Бекешова Ш.Р.

 

 

15.20 - 16.30

Химия ІІ топ

Науырызова Б.Ж.

 

16.40-17.50

Физика ІІ топ

Химия Үтоп

Сәуірбай Н.Т.

Науырызова Б.Ж.

 

18.00-19.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

0405000 «Хор дирижеры»  I курс

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Хор (ХД)

Сарғожаева А.

1

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Музыка теориясы(ХД)

Берикбаева А.С.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

Ағылшын тілі ІҮ топ

Мырзатай М.Ж.

 

9.20 - 10.30

Қазақ тілі IV топ

Ағылшын тілі ҮІ топ

Таласбаева А.А.

Мырзатай М.Ж.

 

10.40 – 11.50

Қазақ әдебиеті  IV топ

Таласбаева А.А.

 

12.00 - 13.10

Қазақ тілі  және  әдебиеті ҮІ топ

Таласбаева А.А.

 

14.00-15.10

 Алғашқы әскери дайындық  Ү топ(орыс тобы)

 Сахратов Ш.А.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

Қазақ музыка әдебиеті(ф-но, іш, үрл, ХД)

Сайлаубаева М.С.

 

18.00-19.10

Дүниежүзі тарихы ІІ топ

 

Төлегенова Н.А.

Құдабаев А.

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Хор (ХД)

Сарғожаева А.

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Класс сағаты

Хасанова А.Д. (ХД)

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Дене тәрбиесі Ү топ

Ертлевова Ф.

 

10.40 – 11.50

Сольфеджио (ХД)

Сарғожаева А.

1

12.00 - 13.10

 Алғашқы әскери дайындық  ІІ топ

 Сахратов Ш.А.

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Дүниежүзі музыка әдебиеті (ф-но, іш, үрл, ХД)

Джумашева Р.А.

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Хор партияларын үйрену

Сарғожаева А.С.

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Сольфеджио «В»(үрл)

Хор (ХД)

Кошелева Е.Б.

Сарғожаева А.

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Өзін-өзі тану ІІ топ

Айтбаева А.Қ.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е н б і

8.00 - 9.10

Физика Ү топ

 

 

9.20 - 10.30

Математика Ү топ(орыс тобы)

Дене тәрбиесі ІҮ топ

Бекешова Ш.Р.

Ертлевова Ф.

 

10.40 – 11.50

Орыс тілі ҮІ топ (орыс тобы)

Турашева А.Е.

 

12.00 - 13.10

Орыс әдебиеті  ҮІ топ (орыс тобы)

12.35 Орыс тілі және  әдебиеті ІҮтоп

Турашева А.Е.

Нугманова Ш.Х.

 

14.00-15.10

Математика ІІ топ   

Дүниежүзі тарихы (Ү орыс тобы)

Бекешова Ш.Р.

 

 

15.20 - 16.30

Химия ІІ топ

Науырызова Б.Ж.

 

16.40-17.50

Физика ІІ топ

Химия Үтоп

Сәуірбай Н.Т.

Науырызова Б.Ж.

 

18.00-19.10

 

 

 

 

 

 

    

 

0412000  -  «Кескіндеу» І курс

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Сурет «А»

Балтабаев Т.П.

51

10.40 – 11.50

Сурет «А»

Балтабаев Т.П.

51

12.00 - 13.10

Сурет «А»

Мамандыққа кіріспе «Б»

Балтабаев Т.П.

Токсанбаева М.К.

51

14.00-15.10

Сурет «Б»

Мамандыққа кіріспе «А»

Джолдасбаева Ж.Қ.

Токсанбаева М.К.

51

15.20 - 16.30

Сурет «Б»

Джолдасбаева Ж.Қ.

51

16.40-17.50

Сурет «Б»

Джолдасбаева Ж.Қ.

51

18.00-19.10

 

 

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Ағылшын тілі ҮІ топ

Мырзатай М.Ж.

 

10.40 – 11.50

Ағылшын тілі Ү топ

Мырзатай М.Ж.

 

12.00 - 13.10

Қазақ тілі  және  әдебиеті ҮІ топ

Таласбаева А.А.

 

14.00-15.10

  Алғашқы әскери дайындық  Ү топ(орыс тобы)

Өзін-өзі тану ІҮ топ

 Сахратов Ш.А.

 

Айтбаева А.Қ.

 

15.20 - 16.30

Дүниежүзі тарихы Ү топ

Төлегенова Н.А.

 

16.40-17.50

 Алғашқы әскери дайындық  ІҮ топ

 Сахратов Ш.А.

 

18.00-19.10

 

 

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Кескіндеме «Б»

Джолдасбаева Ж.Қ.

51

10.40 – 11.50

Кескіндеме «Б»

Джолдасбаева Ж.Қ.

51

12.00 - 13.10

Кескіндеме «Б»

Джолдасбаева Ж.Қ.

51

14.00-15.10

Үйлестіру «А»

Балтабаев Т.П.

51

15.20 - 16.30

Үйлестіру «А» 15.55-ке дейін

Балтабаев Т.П.

51

16.40-17.50

Перспектива «А»

Токсанбаева М.К.

 

18.00-19.10

Перспектива «Б»

Токсанбаева М.К.

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

Манова Жайнаш Утепкалиевна
Маңғыстау өнер колледжінің директоры
Электронное правительствоМемлекеттік
қызметтер
Биржа трудаЭлектрондық еңбек биржасы 100 шагов100 нақты қадам История КазахстанаҚазақстан тарихы Путь в будущееНұрлы жол
110 Қауырт желі110 Қауырт желі Жас ОтанЖас Отан Стратегия 2050Стратегия 2050 Сайт Президента Қазақстан Республикасы
Президентінің ресми сайты
Сайт Премьер-министраҚазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
ресми ақпараттық ресурсы
Қазақстан Республикасының
Бiлiм және ғылым министрлігі
Ақтау қаласы
әкімінің аппараты
Маңғыстау облысының әкімдігі Маңғыстау облысының
білім басқармасы
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Cайтын жасақтау ArtVision.kz