Тілі: Рус   Каз
Instagram Facebook Youtube
Телефоны:
8 (7292) 52-17-40
8 (7292) 52-17-41

II курс Сабақ кестесі

 

040403 3 – «Халық аспаптары»,  040402  3 «Үрлемелі  және соқпалы аспаптары»    ІІ курс 

 

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Ансамбль (қобыз)

Кубегенова А.І.

18

10.40 – 11.50

Гармония «А»

Төреханова М.Ж.

11

12.00 - 13.10

Гармония «Б»

Төреханова М.Ж.

11

14.00-15.10

Гармония «В»

Төреханова М.Ж.

11

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Алғашқы әскери дайындық І топ

Сахратов Ш.А.

 

10.40 – 11.50

Қазақ тілі / әдебиеті І топ

Есболаева А.М.

 

12.00 - 13.10

Қазақ тілі / әдебиеті ІІ топ

Ағылшын тілі І топ

Есболаева А.М.

Мырзатай М.Ж.

 

14.00-15.10

Ағылшын тілі ІІ топ

Мырзатай М.Ж.

 

15.20 - 16.30

Информатика І топ

Айтбаева А.К.

 

16.40-17.50

Информатика ІІ топ

Айтбаева А.К.

 

18.00-19.10

 

 

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Сольфеджио «В»

Сагиндикова Л.

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Оркестр 17.05ке дейін

Кубенгалиев Б.А.

Акт залы

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Класс сағаты

Кулганатов Ғ.Б.

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

Дүниежүзі музыка әдебиеті «А»

Қазақ музыка әдебиеті «Б»

Джумашева Р.А.

Хасанова А.Д.

 

9.20 - 10.30

Дүниежүзі музыка әдебиеті «Б»

Қазақ музыка әдебиеті «А»

Джумашева Р.А.

Хасанова А.Д.

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

Сольфеджио «А»

Кошелева Е.Б.

2

9.20 - 10.30

Сольфеджио «Б»

Кошелева Е.Б.

2

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Ансамбль (қобыз)

Кубегенова А.І.

18

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е н б і

8.00 - 9.10

Ритмика ІІ топ

Ертлевова Ф.

 

9.20 - 10.30

Орыс тілі/әдебиеті ІІ топ

Нугманова Ш.Х.

 

10.40 – 11.50

Орыс тілі/әдебиеті І топ 

Нугманова Ш.Х.

 

12.00 - 13.10

Ритмика І топ

Құдабаев А.

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                      

 

040701 3 «Ән салу», 040702 3 «Домбырамен ән салу» - І1 курс 

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

Музыка теориясы «Б»

Оленюк Н.Б.

 

14.00-15.10

Сольфеджио «Б»

 

Хасанова А.Д.

 

28

 

15.20 - 16.30

Сольфеджио «А»

Хасанова А.Д.

28

16.40-17.50

Музыка теориясы «А»

Оленюк Н.Б.

 

18.00-19.10

Хор партияларын үйрену (акад)

Майлыбаева Н.Е.

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Дүниежүзі музыка әдебиеті

Джумашева Р.А.

 

12.00 - 13.10

Дене тәрбиесі ІІІ топ

Ертлевова Ф.

 

14.00-15.10

Қазақ  тілі/ әдебиеті VI топ

Таласбаева А.А.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Информатика ІІІ топ

Айтбаева А.К.

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

Орыс тілі/ әдебиеті ІІІ топ

Турашева А.Е.

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Сольфеджио  «А» (45 мин)

10.25 Сольфеджио «Б»

Хасанова А.Д.

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Класс сағаты

Асқамбаев Т.Е.

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Қазақ музыка әдебиеті 

Хасанова А.Д.

 

12.00 - 13.10

Ағылшын тілі ІІІ топ

Мырзатай М.Ж.

 

14.00-15.10

Қазақ  тілі/ әдебиеті ІІІ топ

Есболаева А.М.

 

15.20 - 16.30

Алғашқы әскери дайындық ІІ топ

Информатика ІҮ топ

Сахратов Ш.

Айтбаева А.Қ.

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Хор партияларын үйрену (акад)

Берикбаева А.С.

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

Этносольфеджио (дәстүрлі)

 Би (академиялық)

Қуанышқалиев Б.

Бекполова А.А.

11 Хореогр.залы

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Ағылшын тілі ҮІ топ

Мырзатай М.Ж.

 

15.20 - 16.30

Орыс тілі /әдебиеті ҮІ топ

Турашева А.Е.

 

16.40-17.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

040401.3«Фортепиано» , 040402 3 «Ішекті аспаптары»,   

040402 3 «Үрлемелі және соқпалы аспаптары» 0405000 «Хор дирижеры»   -  IІ курс                                                                                                                                                         

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Хор

 

1

12.00 - 13.10

Сольфеджио (ХД)

Хасанова А.Д.

28

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Хортану (ХД)

Хасанова А.Д.

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

Дене тәрбиесі ІІІ топ

Ертлевова Ф.

 

14.00-15.10

Қазақ  тілі/ әдебиеті VI топ

Қазақ  тілі/ әдебиеті ІV топ

Таласбаева А.А.

Есболаева А.М.

 

15.20 - 16.30

Информатика І топ

Айтбаева А.К.

 

16.40-17.50

Информатика ІІ топ

Айтбаева А.К.

 

18.00-19.10

Информатика ІІІ топ

Айтбаева А.К.

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Гармония (ХД)

Төреханова М.Ж.

 

10.40 – 11.50

Гармония(ф-но, ішекті)

Хор (ХД)

Кошелева Е.Б.

Сарғожаева А.С.

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Ағылшын тілі ІҮ топ

Мырзатай М.Ж.

 

12.00 - 13.10

Қазақ музыка әдебиеті(ф-но, іш, үрл, ХД)

Хасанова А.Д.

 

14.00-15.10

Дүниежүзі музыка әдебиеті (ф-но, іш, үрл, ХД)

Джумашева Р.А.

 

15.20 - 16.30

Алғашқы әскери дайындық ІІ топ

Информатика ІҮ топ

Сахратов Ш.А.

Айтбаева А.Қ.

 

16.40-17.50

Алғашқы әскери дайындық ІҮ топ

Сахратов Ш.А.

 

18.00-19.10

 

 

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

Сольфеджио (ф-но, ішекті)

Кошелева Е.Б.

2

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Хор партияларын үйрену

Сарғожаева А.С.

 

С е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Ағылшын тілі ҮІ топ

Мырзатай М.Ж.

 

15.20 - 16.30

Орыс тілі /әдебиеті ҮІ топ

 Орыс тілі /орыс әдебиеті ІҮ топ

Турашева А.Е.

Нугманова Ш.Х.

 

16.40-17.50

 

 

 

 

                              

 

 

 

 

 

 

 

 

0412000  -  «Кескіндеу» ІІ курс

 

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Сызу «Б»

Сурет «А»

Токсанбаева М.К.

Қосан М.Ө.

 

54

10.40 – 11.50

Сурет «А»

Қосан М.Ө.

54

12.00 - 13.10

Үйлестіру «А»

Қосан М.Ө.

54

14.00-15.10

Үйлестіру «А»

Сурет «Б»

Қосан М.Ө.

Бакибаев Б.А.

54

50

15.20 - 16.30

Сурет «Б»

Бакибаев Б.А.

50

16.40-17.50

Сурет «Б»

 Бейнелеу өнер тарихы «А»

Бакибаев Б.А.

Токсанбаева М.К.

50

18.00-19.10

Сурет «Б» 18.35ке дейін

Сызу «А»

Бакибаев Б.А.

Токсанбаева М.К.

50

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Пластикалық анатомия «Б»

Джолдасбаева Ж.Қ.

 

10.40 – 11.50

Дене тәрбиесі ІҮ топ

Ертлевова Ф.

 

12.00 - 13.10

Бейнелеу өнер тарихы «Б»

Токсанбаева М.К.

 

14.00-15.10

Қазақ  тілі/ әдебиеті VI топ

Таласбаева А.А.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

Информатика ІІ топ

Айтбаева А.К.

 

18.00-19.10

 

 

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Кескіндеме «А»

Қосан М.Ө.

54

10.40 – 11.50

Кескіндеме «А»

Қосан М.Ө.

54

12.00 - 13.10

Сызу «Б»

Токсанбаева М.К.

 

14.00-15.10

Кескіндеме «Б»

Сурет «А»

Джолдасбаева Ж.Қ.

51

15.20 - 16.30

Кескіндеме «Б»

Сурет «А»/

Джолдасбаева Ж.Қ.

 

51

 

16.40-17.50

Кескіндеме «Б»

Джолдасбаева Ж.Қ.

51

18.00-19.10

Сынып сағаты

Балтабаев Т.П.

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Кескіндеме «А»

Қосан М.Ө.

54

10.40 – 11.50

Кескіндеме «А»(35 мин)

Қосан М.Ө.

54

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Алғашқы әскери дайындық ІІІ топ

Сахратов Ш.А.

 

15.20 - 16.30

Информатика ІҮ топ

Айтбаева А.Қ.

 

16.40-17.50

Алғашқы әскери дайындық ІҮ топ

Сахратов Ш.А.

 

18.00-19.10

 

 

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

Пластикалық анатомия «А»

Джолдасбаева Ж.Қ.

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Ағылшын тілі Ү топ

11.15 Үйлестіру «Б»

Мырзатай М.Ж.

Бакибаев Б.А.

 

50

12.00 - 13.10

Қазақ  тілі/ әдебиеті V топ

Үйлестіру «Б»

Есболаева А.М.

Бакибаев Б.А.

50

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Орыс тілі/әдебиеті Ү топ

Турашева А.Е.

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Ағылшын тілі ҮІ топ

Мырзатай М.Ж.

 

15.20 - 16.30

Орыс тілі /әдебиеті ҮІ топ

Турашева А.Е.

 

16.40-17.50

 

 

 

                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0408000«Хореографиялық өнер »

IІ курс

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

классика

Кармаза Л.В.

Хореогр.зал

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

История балета

Бекполова А.А.

Хореогр.зал

16.40-17.50

Философия ІІІ топ

Төлегенова Н.А.

 

18.00-19.10

Әлеуметтану және саясаттану ІІІ топ

Төлегенова Н.А.

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

Классика

Кармаза Л.В.

Хореогр.зал

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

Народно-сценический танец

Бисалиева С.М.

Хореогр.зал

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Кәсіби орыс тілі Ү топ

Турашева А.Е.

 

12.00 - 13.10

Қазақстан тарихы ІІІ топ

Төлегенова Н.А

 

14.00-15.10

Классика

Кармаза Л.В.

Хореогр.зал

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

.

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Классика

Кармаза Л.В.

Хореогр.зал

10.40 – 11.50

Казахский танец

Сариев С.М.

ДК

12.00 - 13.10

Казахский танец

Сариев С.М.

ДК

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

Народно-сценический танец

Бисалиева С.М.

Хореогр.зал

18.00-19.10

Класс сағаты

Бисалиева С.М

Хореогр.зал

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу (орыс тобы)

Таласбаева А.А.

Манова Жайнаш Утепкалиевна
Маңғыстау өнер колледжінің директоры
Электронное правительствоМемлекеттік
қызметтер
Биржа трудаЭлектрондық еңбек биржасы 100 шагов100 нақты қадам История КазахстанаҚазақстан тарихы Путь в будущееНұрлы жол
110 Қауырт желі110 Қауырт желі Жас ОтанЖас Отан Стратегия 2050Стратегия 2050 Сайт Президента Қазақстан Республикасы
Президентінің ресми сайты
Сайт Премьер-министраҚазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
ресми ақпараттық ресурсы
Қазақстан Республикасының
Бiлiм және ғылым министрлігі
Ақтау қаласы
әкімінің аппараты
Маңғыстау облысының әкімдігі Маңғыстау облысының
білім басқармасы
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Cайтын жасақтау ArtVision.kz