Тілі: Рус   Каз
Instagram Facebook Youtube
Телефоны:
8 (7292) 52-17-40
8 (7292) 52-17-41

Сабақ кестесі. 2020-2021 оқу жылы. III курс

040403 3 – «Халық аспаптары», ІІІ курс 

 

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

Ансамбль І топ (қобыз)

Кемелбекова Ж.Е.

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 Информатика І топ

Айтбаева А.К.

 

15.20 - 16.30

 Информатика І топ (35мин)

Айтбаева А.К.

 

16.40-17.50

Педагогика және психология  І топ

Ғалымқызы Д.

 

18.00-19.10

Аспаптану

Көбенғалиев Б.А.

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Гармония «А»

Төреханова М.Ж.

 

10.40 – 11.50

Гармония «Б»

Төреханова М.Ж.

 

12.00 - 13.10

Ансамбль (домбыра)

Орындаушылық өнер тарихы(қобыз)

Кулганатов Ғ.Б.

Исмұханбетова Ж.

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Кәсіби орыс тілі ІІ топ

Нугманова Ш.Х.

 

10.40 – 11.50

Кәсіби орыс тілі І топ

Нугманова Ш.Х.

 

12.00 - 13.10

Музыкалық шығармаларды талдау «А»

Дүниежүзі музыка әдебиеті «Б»

Сағындықова Л.

Джумашева Р.А.

 

14.00-15.10

Музыкалық шығармаларды талдау «Б»  Дүниежүзі музыка әдебиеті «А»

Сағындықова Л.  

Джумашева Р.А.

 

15.20 - 16.30

Қазақстан тарихы І топ

Төлегенова Н.А.

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Класс сағаты

Кубенгалиев Б.А.  (домбыра)

Исмұханбетова Ж.М. (қобыз)

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

Сольфеджио «А»

Кошелева Е.Б.

 

9.20 - 10.30

Сольфеджио «Б»

Кошелева Е.Б.

 

10.40 – 11.50

Әдістеме(қобыз)

Исмұханбетова Ж.

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

Оркестр

Көбенғалиев Б.А.

 

18.00-19.10

Оркестр(35 мин)

Көбенғалиев Б.А.

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

Ағылшын тілі І топ

Мырзатай М.Ж.

 

9.20 - 10.30

Ағылшын тілі ІІ топ

Мырзатай М.Ж.

 

10.40 – 11.50

Әдістеме (домбыра)

Кулганатов Ғ.Б.

 

12.00 - 13.10

Орындаушылық өнер тарихы (домбыра)

Кулганатов Ғ.Б.

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е н б і

8.00 - 9.10

Оркестр

Көбенғалиев Б.А.

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Дене тәрбиесі І топ

Құдабаев А.

 

16.40-17.50

Дене тәрбиесі ІІ топ

Құдабаев А.

 

          

 

 

 

 

 

040701 3 «Ән салу», 040702 3 «Домбырамен ән салу»,  -ІІІ курс 

 

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Хор

Сарғожаева А.

1

12.00 - 13.10

Дене тәрбиесі ІІІ топ

Ертлевова Ф.

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

15.55 Информатика ІІ топ

Айтбаева А.К.

41

16.40-17.50

 Информатика ІІ топ

Айтбаева А.К.

 

18.00-19.10

Педагогика және психология ІІ топ

Ғалымқызы Д. 

2

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

Педагогика және психология (орыс тобы)

Пейсахова Я.Б.

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

Музыка теориясы «А»

Оленюк Н.Б.

2

14.00-15.10

 Сольфеджио «А»

Хасанова А.Д.

28

15.20 - 16.30

 Сольфеджио «Б»

Хасанова А.Д.

28

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Хор партияларын үйрену (акад)

Майлыбаева Н.Е.

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Кәсіби орыс тілі ІІІ топ

Турашева А.Е.

 

10.40 – 11.50

Дүниежүзі музыка әдебиеті

Джумашева Р.А.

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Қазақстан тарихы ІІ топ

Төлегенова Н.А.

 

15.20 - 16.30

Класс сағаты

Асқамбаев Т.Е.

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Кәсіби қазақ тілі Ү топ (орыс тобы)

Таласбаева А.А.

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

Музыка теориясы «Б»

Оленюк Н.Б.

11

14.00-15.10

 Сольфеджио «Б»

Би (академиялық)

Хасанова А.Д.

Бекполова А.А.

28 Хореогр.залы

15.20 - 16.30

 Сольфеджио «А»(35мин)

Хасанова А.Д.

28

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Актер шеберлігі

Бейсенбина А.К.

 

10.40 – 11.50

Ән хаттау (дәстүрлі -ф)

Қуанышқалиев Б.

11

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

16.25   Информатика ІІ топ Ағылшын тілі ҮІ топ

Айтбаева А.К.

Мырзатай М.Ж.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

17,15 Информатика Ү топ

Айтбаева А.Қ.

 

18.00-19.10

Информатика Ү топ

Хор партияларын үйрену (дәст)

Айтбаева А.Қ.

Берикбаева А.С.

 

С е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

Ағылшын тілі ІІІ топ

Қазақстан тарихы ІҮ топ (орыс тобы)

Мырзатай М.Ж.

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

040401.3 – «Фортепиано» , 040402 3 «Ішекті аспаптары»,  

040402 3 «Үрлемелі және соқпалы аспаптары» 0405000 «Хор дирижеры»   -  IІІ курс

 

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

Гармония (ф-но, ішекті, үрл)

  Кошелева Е.Б.

2

9.20 - 10.30

Сольфеджио (ХД)

Хасанова А.Д.

 

10.40 – 11.50

Хор (ХД)

Сарғожаева А.

1

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Педагогика және психология ІІ топ

Ғалымқызы Д.

2

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

Педагогика және психология (орыс тобы)

Пейсахова Я.Б.

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Хор әдебиеті (ХД)

Хасанова А.Д.

 

12.00 - 13.10

Гармония (ХД)

Төреханова М.Ж.

11

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Хор әдебиеті

Хасанова А.Д.

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Хор партияларын үйрену

Сарғожаева А.С.

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

Сольфеджио (ф-но, ішекті, үрл)

  Кошелева Е.Б.

2

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Хор (ХД)

Сарғожаева А.

1

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Қазақстан тарихы  ІІ топ

Төлегенова Н.А.

 

15.20 - 16.30

Музыкалық шығармаларды талдау

Сағындықова Л.

28

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Класс сағаты

Хасанова А.Д. (ХД)

Маматова Е.И. (ф-но, іш., ұрм)

1

26

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

Кәсіби қазақ тілі Ү топ (орыс тобы)

Таласбаева А.А.

 

10.40 – 11.50

Дүниежүзі музыка әдебиеті (ф-но, іш, үрл, ХД)

Джумашева Р.А.

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Хор партияларын үйрену

Сарғожаева А.С.

1

16.40-17.50

Информатика ІІІ топ

Айтбаева А.Қ.

 

18.00-19.10

Информатика (35 мин)

Айтбаева А.Қ.

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

Хор (ХД)

Сарғожаева А.

1

14.00-15.10

Ағылшын тілі ҮІ топ

Мырзатай М.Ж.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

17,15 Информатика Ү топ

Айтбаева А.Қ.

2

18.00-19.10

Информатика Ү топ

Айтбаева А.Қ.

 

С е н б і

8.00 - 9.10

8.50 Информатика ІҮ топ

Айтбаева А.Қ.

41

9.20 - 10.30

8.50 Информатика ІҮ топ

Айтбаева А.Қ.

41

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

Қазақстан тарихы ІҮ топ(орыс тобы)

 

 

14.00-15.10

Кәсіби орыс тілі ІҮ топ

Турашева А.Е.

 

15.20 - 16.30

Ағылшын тілі ІҮ топ

Мырзатай М.Ж.

 

16.40-17.50

Дене тәрбиесі ІІ топ

Құдабаев А.

 

18.00-19.10

 

 

 

 

 

  

 

 

041200 -  «Кескіндеу» ІІІ курс

 

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Бейнелеу өнер тарихы «Б»

Токсанбаева М.К.

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

Кескіндеме «Б»

Бакибаев Б.А.

50

9.20 - 10.30

Кескіндеме «Б»

Бакибаев Б.А.

50

10.40 – 11.50

Кескіндеме «Б»

Бакибаев Б.А.

50

12.00 - 13.10

Кескіндеме «Б»

Бакибаев Б.А.

50

14.00-15.10

Сурет «А»

           «Б»

Токсанбаева М.К.

Джолдасбаева Ж.Қ.

50

51

15.20 - 16.30

Сурет «А»

           «Б»

Токсанбаева М.К.

Джолдасбаева Ж.Қ.

50

51

16.40-17.50

Сурет «А»

           «Б»

Токсанбаева М.К.

Джолдасбаева Ж.Қ.

50

51

18.00-19.10

Сурет «А»

           «Б»

Токсанбаева М.К.

Джолдасбаева Ж.Қ.

50

51

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Кәсіби орыс тілі Ү топ

Турашева А.Е.

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Дене тәрбиесі ІҮ топ

Ертлевова Ф.

 

16.40-17.50

Қазақстан тарихы  ІІІ топ

Төлегенова Н.А.

 

18.00-19.10

 

 

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

Кескіндеме «А»

Токсанбаева М.К.

50

15.20 - 16.30

Кескіндеме «А»

Токсанбаева М.К.

50

16.40-17.50

Кескіндеме «А»

Токсанбаева М.К.

50

18.00-19.10

Кескіндеме «А»

Токсанбаева М.К.

50

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу (орыс тобы)

Таласбаева А.А.

 

9.20 - 10.30

Кәсіби қазақ тілі Ү топ (орыс тобы)

Таласбаева А.А.

 

10.40 – 11.50

Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу (қазақ тобы)

Таласбаева А.А.

 

12.00 - 13.10

Ағылшын тілі Ү топ

Мырзатай М.Ж.

 

14.00-15.10

Ағылшын тілі ҮІ топ

Мырзатай М.Ж.

 

15.20 - 16.30

Информатика ІҮ топ

Айтбаева А.Қ.

 

16.40-17.50

Информатика ІҮ топ(35 мин)

17.15 Информатика Ү топ

Айтбаева А.Қ.

 

18.00-19.10

Информатика Ү топ

Айтбаева А.Қ.

 

С е н б і

8.00 - 9.10

Бейнелеу өнер тарихы «А»

Токсанбаева М.К.

52

9.20 - 10.30

Үйлестіру «А»

                   «Б»

Токсанбаева М.К.

Бакибаев Б.А.

52

50

10.40 – 11.50

Үйлестіру «А»

                   «Б»

Токсанбаева М.К.

Бакибаев Б.А.

52

50

12.00 - 13.10

Шрифт «А»

Қазақстан тарихы ІҮ топ(орыс тобы)

Токсанбаева М.К.

 

52

14.00-15.10

Техника және технология «А»

Шрифт «Б»

Шороханов М.

Токсанбаева М.К.

48

52

15.20 - 16.30

Техника және технология «Б»

Шороханов М.

48

16.40-17.50

 

 

 

 

0408000 -  Хореография өнері 

 

Күні

Уақыты

Пәндер атауы (тобы)

Оқытушы аты жөні

Класы

Д ү й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

Философия ІІІ топ

Төлегенова Н.А.

 

18.00-19.10

Әлеуметтану және саясаттану ІІІ топ

Төлегенова Н.А.

 

С е й с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

С ә р с е н б і

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

Кәсіби орыс тілі Ү топ

Турашева А.Е.

 

12.00 - 13.10

Қазақстан тарихы ІІІ топ

Төлегенова Н.А.

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Класс  сағаты

Бисалиева С.М.

Хореогр.зал

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

Б е й с е н б і

 

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

 

 

 

Ж ұ м а

8.00 - 9.10

Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу (орыс тобы)

Таласбаева А.А.

 

9.20 - 10.30

Кәсіби қазақ тілі Ү топ (орыс тобы)

Таласбаева А.А.

Хореогр.зал

10.40 – 11.50

Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу (қазақ тобы)

Таласбаева А.А.

Хореогр.зал

12.00 - 13.10

Ағылшын тілі Ү топ

Мырзатай М.Ж.

 

14.00-15.10

Ағылшын тілі ҮІ топ

Кәсіптік қызмет негіздері ІІІ топ

Мырзатай М.Ж.

Бапанова Г.

 

15.20 - 16.30

 

 

 

16.40-17.50

 

 

 

18.00-19.10

Кәсіптік қызмет негіздері ІҮ топ

Бапанова Г.

 

Сенбі

8.00 - 9.10

 

 

 

9.20 - 10.30

 

 

 

10.40 – 11.50

 

 

 

12.00 - 13.10

 

 

 

14.00-15.10

 

 

 

15.20 - 16.30

Қазақстан тарихы ІҮ топ (орыс тобы)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Манова Жайнаш Утепкалиевна
Маңғыстау өнер колледжінің директоры
Электронное правительствоМемлекеттік
қызметтер
Биржа трудаЭлектрондық еңбек биржасы 100 шагов100 нақты қадам История КазахстанаҚазақстан тарихы Путь в будущееНұрлы жол
110 Қауырт желі110 Қауырт желі Жас ОтанЖас Отан Стратегия 2050Стратегия 2050 Сайт Президента Қазақстан Республикасы
Президентінің ресми сайты
Сайт Премьер-министраҚазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
ресми ақпараттық ресурсы
Қазақстан Республикасының
Бiлiм және ғылым министрлігі
Ақтау қаласы
әкімінің аппараты
Маңғыстау облысының әкімдігі Маңғыстау облысының
білім басқармасы
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі